Informácia ohľadom popisov, účinkov a tvrdení na tejto webstránke

Upozornenie

Produkty Healtern Specialty Coffee sú uvádzané na trh ako potraviny. Nejedná sa o lieky, ani o výživové doplnky a produkty nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Účinky bylín uvádzané v časti „obchod“ pod záložkou „účinky“ pri každom produkte sú v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Informácie o produktoch Healtern Specilaty coffee uvedené na stránkach https://healtern.com/ sú kombináciou informácií o účinkoch bylín, ktoré sú v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a
tých voľne dostupných. Väčšina z týchto informácií a tvrdení o produktoch Healtern je podložená vedeckými štúdiami, k niektorým vedecké štúdie zatiaľ neexistujú.

Tieto informácie napriek ich vedeckej podstate nie sú dôkazom skutočného pôsobenia Healtern produktov ani zárukou prítomnosti účinkov pre každého konzumenta. V prípade pochybností ohľadom ich konzumácie odporúčame možné pozitívne, ale aj nežiadúce účinky produktov pred použitím vopred konzultovať so svojím lekárom alebo inými odborníkmi!

Každý koncový spotrebiteľ, konzument, sám nesie plnú zodpovednosť za konzumáciu týchto potravín, prítomnosť ich pozitívnych, ale aj prípadných negatívnych účinkov.

Nákupný košík